+38 044 206 72 10
Увага! У зв'язку з поліпшенням серверного обладнання 27-29.06.2015 сервер документообігу (СДО) тимчасово буде недоступний


Представництва по Україні


В нашу партнерську мережу входять більш ніж 500 компаній - це дистриб'ютори та дилери «M.E.Doc», а також інших продуктів Розробника.

Багато партнерів вже стали частиною мережі крамниць електронних послуг «Твій час». Тут відвідувачі можуть не лише придбати програмне забезпечення або оформити ЕЦП, а й отримати повний спектр послуг – від технічної консультації до придбання авіаквитків.

Партнери «M.E.Doc» в Україні є у кожній області, причому не тільки у великих містах. Тому ми пропонуємо клієнтам обрати найближчий центр продажу та сервісу «M.E.Doc», в тому числі і нові офіси «Твій час».


Вінницька обл.  Волинська обл.  Дніпропетровська обл.  Донецька обл.  Житомирська обл. 
Закарпатська обл.  Запорізька обл.  Івано-Франківська обл.  Київська обл.  Кiровоградська обл. 
Луганська обл.  Львівська обл.  Миколаївська обл.  Одеська обл.  Полтавська обл.  
Рівненська обл.  Сумська обл.  Тернопільська обл.  Харківська обл.  Херсонська обл.  Хмельницька обл. 
Черкаська обл.  Чернівецька обл.  Чернігівська обл. 
Вiнницька обл. Волинська обл. Днiпропетровська обл. Донецька обл. Житомирська обл. Закарпатська обл. Запорiзька обл. Iвано-Франкiвська обл. Київська обл. Кiровоградська обл. Луганська обл. Львiвська обл. Миколаївська обл. Одеська обл. Полтавська обл. Рiвненська обл. Сумська обл. Тернопiльська обл. Харкiвська обл. Херсонська обл. Хмельницька обл. Черкаська обл. Чернiвецька обл. Чернiгiвська обл.