Наша команда 
+38 044 206 72 10
Увага! У зв'язку з поліпшенням серверного обладнання 27-29.06.2015 сервер документообігу (СДО) тимчасово буде недоступний

Наша команда

64762

Група компаній «Інтелект-Сервіс» є предметом нашої особливої гордості. Колектив однодумців, ентузіастів, фахівців своєї справи, які люблять свою роботу і для яких не існує не вирішуваних завдань.

Наша команда - це та сила, яка вивела компанію на лідируючі позиції ринку і продовжує з неймовірною завзятістю і постійністю утримувати там. Все це стало можливим завдяки людям, що працюють в компанії, внутрішньому колективному клімату і персональним якостям кожного з нас. Секрет успіху нашої команди полягає в тому, що вона складається з професіоналів з великої літери, людей тих, що вміють відноситися до своєї справи віддано і відповідально.

Сьогодні, впроваджуючи кожен новий проект, ми розуміємо, яка відповідальність лягає на кожного члена нашої команди, і не на секунду не сумніваємося в тому, що результат буде успішний. 

Відповідальність - основна опора нашого успіху. Ми відповідаємо завжди за свої справи, слова і вчинки. Для нас це слово означає нові, цікаві завдання і горизонти. А значить і досягнення. А для наших клієнтів - це надійність і упевненість. 

Завзятість - друга опора нашого успіху. Те, що нас штовхає вперед, допомагає впоратися з нашими конкурентами, відкриває нові можливості. 

Винахідливість - творча складова нашої роботи, без неї праця в області програмних розробок просто неможлива. Якщо потрібно застосувати нестандартне, оригінальне і не просте технічне рішення.

Повага - Ми поважаємо себе, своїх колег, клієнтів, партнерів, а також роботу, яку кожен з нас виконує. Ми цінуємо думки та ідеї один одного, ми толерантні і гуманні.

Ми розуміємо, що кожна людина по-своєму унікальна та безцінна. Ми впевнені, що повага – головна передумова до співпраці.

Лише при такому відношенні можлива робота по реалізації складних проектів. Лише так виникає атмосфера довіри та злагоджена взаємодія зі всіма відділами, підрозділами компанії і Клієнтом.

Для того, щоб Ваша робота з «M.E.Doc» була такою ж смачною, як сам мед, Ви завжди можете звернутися за допомогою до менеджерів по роботі з клієнтами або ж отримати консультацію по телефону «Гарячої лінії».