ТОВ "Техноцентр Маяк" 
+38 044 206 72 10
Увага! У зв'язку з поліпшенням серверного обладнання 27-29.06.2015 сервер документообігу (СДО) тимчасово буде недоступний

ТОВ "Техноцентр Маяк"

21.07.2016| 11125


Відкриття мережі електронних послуг «Твій час» у Львові

Сьогодні, 20 липня у Львові за адресою вул. Сахарова, б.43, оф.207, відбулося урочисте відкриття крамниці електронних послуг мережі "Твій Час".

На свято були запрошені наші ВІП-клієнти, які отримали безліч позитивних емоцій, зарядилися хорошим настроєм, а головне – отримали багато подарунків – сувенірну продукцію "Твій Час".

Ми розповіли гостям, що ж таке «Твій час» і  чому наша мережа є унікальною на ринку. У своїй роботі ми зробили усе задля того, щоб повністю відповідати високим стандартам мережі електронних послуг «Твій час». Певно, саме тому наш захід так зацікавив представників місцевих ЗМІ. Новини про наше відкриття вже вирують на сторінках Інтернет-ресурсів.

Також на відкритті були присутні представники Групи компаній «Інтелект – Сервіс», головного ідеолога мережі, Розробника програмного забезпечення (КП «M.E.Doc», веб-сервісу «СОТА», ЕЦП АЦСК «Україна»), які нас приємно здивували подарунками від мережі «Твій час».

Для учасників даного заходу було організовано скромний легкий фуршет із теплим прийомом.

Надзвичайно приємно, що усі наші гості були задоволені організацією і проведенням нашого свята! J

Завітайте до новонародженої крамниці «Твій час» з 11 до 25 липня 2016 року – та отримайте приємні подарунки, котрі ми підготували для перших клієнтів!

За додатковою інформацією звертайтеся: м.Львів, вул. Сахарова, б.43, оф.207

тел.: (032) 241-40-40, info@mayak.dp.ua