ТОВ "Інфосвіт" 
+38 044 206 72 10
Увага! У зв'язку з поліпшенням серверного обладнання 27-29.06.2015 сервер документообігу (СДО) тимчасово буде недоступний

ТОВ "Інфосвіт"

19.07.2016| 11065


Нова крамниця електронних послуг «Твій час» запрацювала в Полтаві!

18 липня 2016 року в Полтаві відбулося урочисте відкриття крамниці електронних послуг «Твій час», що знаходиться на вулиці Європейська, 2.

ТОВ «Інфосвіт», що належить до партнерської мережі Групи компаній «Інтелект-Сервіс», є одним з перших дилерів в регіоні, які відкрили крамницю електронних послуг мережі «Твій час». Нова крамниця розташована в самому серці міста, в його культурному та історичному центрі. Клієнтам дуже просто знайти крамницю і отримати доступ до всіх послуг «Твій час».

Відкриття магазину – новий етап у розвитку ТОВ «Інфосвіт», і компанія дуже довго і ґрунтовно готувалася до цього. ТОВ «Інфосвіт» хоче в майбутньому розширити лінійку послуг для клієнтів, а також відкрити нові напрямки і впровадити нові технології.

Святкування відкриття офісу почалося о 10 годині ранку в присутності постійних клієнтів, співробітників компанії, а також спеціально запрошених гостей. Відкриття супроводжувалося урочистим перерізанням червоної стрічки. Директор ТОВ «Інфосвіт» Король Н.Л. привітала присутніх з Днем бухгалтера і коротко ознайомила з перспективами розвитку і новими послугами крамниці електронних послуг «Твій час».

Після урочистої частини відкриття всі присутні отримали приємні подарунки. В продовження свята було організовано святковий фуршет. Приємним сюрпризом для ТОВ «Інфосвіт» була присутність на святі головного партнера – Групи компаній «Інтелект-Сервіс» в особі Тетяни Мрачковської та Олени Бойко, які вручили сертифікат авторизованої точки і подарували забрендовані краватки «Твій час» для працівників фірми.

Запрошуємо всіх відвідати крамницю електронних послуг «Твій час», що знаходиться за адресою:

м. Полтава, вул. Європейська (Фрунзе), 2, оф.416.

Графік роботи: Пн-Пт: 8:30 – 17:30.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном: +380 53 262 98 85.