ПП "Трейд-Сервіс" 
+38 044 206 72 10
Увага! У зв'язку з поліпшенням серверного обладнання 27-29.06.2015 сервер документообігу (СДО) тимчасово буде недоступний

ПП "Трейд-Сервіс"

18.07.2016| 10992


Завжди і повсякчас - з тобою «Твій час»!

Ура, ми відчинилися!

У четвер, 14 липня 2016 року в прекрасному місті на Дніпрі відбулося урочисте відкриття крамниці електронних послуг «Твій час», що знаходиться на вулиці Робочій, 23В (м. Дніпро).

Ми раді повідомити, що Група компаній «Трейд-Сервіс», що належить до партнерської мережі Групи компаній «Інтелект-Сервіс», є одним з перших дилерів в регіоні, які відкрили крамницю електронних послуг мережі «Твій час». Новий офіс виходить фасадом прямо на одну з ділових артерій міста - вулицю Робочу, а значить, клієнтам дуже просто знайти його і отримати доступ до всіх послуг «Твій час».

Відкриття магазину – це важливий етап у розвитку ГК «Трейд-Сервіс». Наша головна мета – побудувати міцний міст між клієнтами і командою нашої компанії. Мережа магазинів «Твій час» дає цілий ряд можливостей – розширити ряд послуг для наших клієнтів, відкрити нові напрямки і запровадити нові технології.

Святкове відкриття офісу в присутності постійних клієнтів, співробітників компанії, а також спеціально запрошених гостей супроводжувалося урочистим перерізанням червоної стрічки. Ця традиція не випадкова, адже червоний колір символізує дорогу до благополуччя і благословення; нитка, стрічка – це перепона до удачі і благополуччя, яку треба подолати, тобто розрізати (звільнити шлях до перемоги і нових починань)!

Після урочистої частини почалася приємна для всіх присутніх частина заходу – розіграш цінних призів (чашки, канцелярського набору і килимка для мишки; пляжної сумки, рушника; подарункового сертифікату магазину косметики; двох шезлонгів). В продовження свята було організовано святковий фуршет.

При виборі нового офісу Група компаній «Трейд-Сервіс» керувалася критеріями, які відповідають європейським стандартам для забезпечення максимально комфортних умов роботи з нашими клієнтами.

Дуже приємно і знаменно, що відкриття відбулося напередодні такого прекрасного свята як День Бухгалтера. І користуючись нагодою Група компаній «Трейд-Сервіс» хоче привітати всіх милих бухгалтерів з цим Днем.

***

Забудь про баланс, отложи калькулятор,

Отчёт никуда от тебя не уйдёт.

Сегодня тебе в величайшем объёме,

Любовь и удача поступят на счёт!

 

В убытке пусть будут волнения, тревоги,

В избытке – здоровье, почёт и успех.

И пусть не пугают рост цен и налоги,

Живи, наслаждайся – ведь ты лучше всех!

Графік роботи: Пн-Пт: 9:00 — 18:00

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном:  +380 56 376 90 90