ПП "Краматорський ІТ-Центр" 
+38 044 206 72 10
Увага! У зв'язку з поліпшенням серверного обладнання 27-29.06.2015 сервер документообігу (СДО) тимчасово буде недоступний

ПП "Краматорський ІТ-Центр"

15.07.2016| 11437


«Твій час» з’явився у Краматорську

11 липня 2016 року у м. Краматорську за адресою: вул. Б.Хмельницького, буд. 1, відбулось офіційне відкриття крамниці електронних послуг «Твій час» - новонародження сервісного центру ПП «КІТ-центр», що є частиною партнерської мережі Групи компаній «Інтелект-Сервіс».

Церемонія відкриття почалась о 10:00 урочистим розрізанням червоної стрічки. Святкування продовжувалось протягом всього дня та супроводжувалось фуршетом, врученням сувенірів всім відвідувачам офісу, а також привітанням та подарунками від присутніх представників Групи компаній «Інтелект-Сервіс» - Сергія Кондратюка та Артема Кіма. Гостями цього святкового відкриття були постійні відвідувачі – представники організацій, з якими співпрацює ПП «КІТ-центр» на протязі багатьох років.

Особливим подарунком для бухгалтерів напередодні професійного свята став безкоштовний семінар, присвячений роботі в комп’ютерній програмі «M.E.Doc» та веб-сервісі  «СОТА», який провів Артем Кім. Семінар відвідало близько 100 представників підприємств середнього та малого бізнесу, а також бюджетної сфери із різних міст: Дружківки, Краматорська та Слав’янська.

В ході семінару були розглянуті найбільш актуальні теми, які цікавлять бухгалтерів в процесі роботи в програмі «M.E.Doc» и веб-сервісі «СОТА». Співробітники Групи компаній «Інтелект-Сервіс» дали відповіді на найгарячіші питання та передали побажання клієнтів у відділ технічної підтримки програми.

Кожен учасник семінару отримав пакети, фірмові блокноти та ручки, а після навчальної частини відбулось вручення подарунків Найактивнішим гостям семінару. Подарунки включали святкові набори із пляшки шампанського та коробки цукерок у фірмовій екосумці.

Також серед присутніх було проведено розіграш 10 офісних комплектів, що складаються із фірмового килимка для миші та оригінального канцелярського набору «Куб». Також були розіграні 5 подарункових сертифікатів на безкоштовні семінари-практикуми з роботи в модулі «Зарплата» від «M.E.Doc».